Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Copen Lamp

  Внутрішнє освітлення Виробник: Іспанія
  -1
  Компанія Copen LampЗ моменту свого існування багато років тому ми в Copenlamp ретельно забезпечили надзвичайну якість та дизайн усіх наших світильників, виготовлених за традиційною ручною роботою.
  Всі представлені тут товари, безсумнівно, нададуть елегантний, особистий та видатний характер будь-якій обстановці будинку.
  Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку, Copenlamp спеціалізується на ручній роботі світильників із кристалу та металу, включаючи люстри Mresa Theresa та спеціальні світильники для конкретних проектів, а також додаткові серії світильників (настінні бра, настільні світильники, канделябри тощо).
  Працюючи на сучасному виробничому заводі площею 2000 м2 в Алакуасі (Валенсія), Іспанія, продукція Copenlamp експортується у понад 40 країн світу з особливим акцентом на досягнення найвищих стандартів якості та послуг.

  У Copen Lamp ми раді представити наш широкий асортимент продукції, успішно вирішивши складну проблему застосування інновацій на типово традиційному ринку освітлення.
  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  Київ, В. Тютюнника 51/1а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон: + 38 (044) 353 8404
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  DIGlass Vetrerie

  DIGlass Vetrerie

  Nobile

  Nobile